Bramy garażowe firmy Hörmann

Spółka Hörmann od lat zajmuje się dziedziną budowlaną i bywa największym wytwórcą bram garażowych, drzwi, ościeżnic oraz napędów. Spółka Hörmann jest firmą rodową operującą na dystansie dziesięcioleci. Stanowi warunek najdoskonalszych rozstrzygnięć a także najwyższej klasy towarów.

Firma Hörmann jest kierowana już przez trzecie oraz czwartą generację wnuków jak również prawnuków założyciela marki, Augusta Hörmann.

Partnerami ponoszącymi indywidualną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Grupa Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Czołowa siedziba spółki umiejscowiona jest w Komornikach pod Poznaniem. W tymże punkcie poza biurami siedziby, ulokowane są też magazyny o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Dodatkowo, spółka ma cztery agentury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całokształcie spółka zatrudnia w nich ponad stu bardzo wysoko doświadczonych etatowców. Hörmann Polska sp. z o.o ma rozległą sieć wspólników handlowych na terenie całego obwodu. Gwarantuje ona ekspresowy oraz fachowy serwis a także zapewnia sprzyjającą, umiejętną obsługę klienta.